Kurs JOGA OD PODSTAW

JOGA OD PODSTAW – KURS

Wrzesień rodzi chęć podjęcia nowych wyzwań, zmiany trybu życia, zredukowania codziennego stresu.

Może w tym pomóc nasz kurs JOGA OD PODSTAW.

Opis kursu

W połowie września uruchamiamy pierwszy w Józefosławiu kurs jogi dla początkujących. Jeżeli nie masz jeszcze żadnych doświadczeń z jogą, a chcesz wiedzieć, czy jest to coś dla Ciebie – zapisz się. Przyjdź również, jeśli do tej pory Twoja praktyka jogi była chaotyczna – taka od przypadku do przypadku.

Kurs w ciągu dwóch miesięcy w uporządkowany i systematyczny sposób wprowadza podstawowe pozycje jogi i wyjaśnia ich znaczenie. Poznamy możliwości własnego ciała, których często nie byliśmy świadomi.

Nauczymy się łagodnie i naturalnie przekraczać jego ograniczenia, rozciągając spięte mięśnie, rozluźniając kręgosłup, ćwicząc zastałe stawy, wzmacniając cały organizm. Taka uważna praca z ciałem nie tylko je odpręża, ale również uspokaja nerwy, wycisza umysł, relaksuje. Przywraca życiu tak potrzebną harmonię.

Termin zajęć

Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy 18.00-19.20 w Klubie Kultury w Józefosławiu przy ul. Uroczej 14.

Opłata

Opłata za cały dwumiesięczny kurs (16 lekcji) 290 zł, osoby posiadające kartę Multisport, OK System oraz Sodexo – kaucja 100 zł, zwrotna w połowie kursu.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy

Zapisy: FB Joga Biała, e-mailowo ewa.biala@gazeta.pl lub telefonicznie: 501.140.520.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments