Jaką grupę wybrać?

Gdy tylko na stronie JOGA BIAŁA zamieściliśmy najnowszy harmonogram zajęć, pojawiły się pytania, jaką grupę wybrać.

Wszystkie zajęcia JOGA BIAŁA w Józefosławiu odbywają się w niedużej odległości od siebie, warto więc znaleźć odpowiednią sesję jogi.

Osoby początkujące mają cztery możliwości do wyboru:

Kurs Joga od podstaw to 16 lekcji, na których poznasz podstawowe pozycje jogi i uzyskasz pewną świadomość własnego ciała.

Po kursie możesz dołączyć do grupy ogólnej, ale – jeśli wolisz – wybrać się również na zajęcia jogi łagodnej.

Za kurs trzeba zapłacić z góry, najpóźniej na pierwszych zajęciach, ponieważ jego ideą jest systematyczność, a o tę łatwiej, gdy mobilizuje nas to, że już za niego zapłaciliśmy.

Opis kursu dostępny tutaj

Grupa początkująca i joga łagodna jest przeznaczona zarówno dla osób nowych, jak i dla osób z problemami zdrowotnymi. Tu będziemy pracować raczej na podstawowych pozycjach, nie będziemy stawać na głowie ani robić mostków, co wcale nie znaczy, że będą to zajęcia łatwe i nie wymagające wysiłku.

W grupie ogólnej (pon i śr o 8.30 i 19.45 oraz pt 19.00), spotkasz zarówno osoby początkujące i te z niewielką praktyką, jak i takie, które uczęszczają na jogę od dawna.

Pozycje będą bardziej zróżnicowane (przy trudniejszych asanach zawsze pokazuję łatwiejsze warianty). Ważne, by nie być zbyt ambitnym…

Formy płatności
Kurs Joga od podstaw trzeba wykupić jako całość. Jego koszt to 290 zł (16 lekcji). Osoby posiadające kartę Multisport, OK System oraz Sodexo – kaucja 100 zł, zwrotna w połowie kursu. Liczba miejsc ograniczona.

We wszystkich innych grupach obowiązują takie płatności:
Wejście jednorazowe – 30 zł
Karnet 4 wejść – 110 zł
Karnet 10 wejść – 250 zł, ważny 3 miesiące od pierwszego wejścia.
Osoby z kartą Multisport, OK System oraz Sodexo – wejście bez dopłat (na pewno w tym miesiącu).
Karnety są ważne we wszystkich lokalizacjach JOGA BIAŁA, więc – jeśli mamy np. nieregularny czas pracy – można przyjść w jednym tygodniu na grupę początkującą, a w następnym na grupę ogólną.

Jeśli chcesz przyjść na jogę na Mlecznej Drodze (wtorki o 12.00 oraz grupa zaawansowana – o 20.15), wyślij wcześniej sms (tel. 501.140.520), ponieważ przestrzeń do ćwiczenia nie jest duża i muszę wiedzieć, ile osób będzie.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments