WARSZTATY SOS NA STRES – Dwór Zygmunty

Relaks, oddech, joga, trening uważności, wyciszenie umysłu

DLA KOGO
– dla wszystkich, którzy chcą odkryć na nowo spokój i zadowolenie
– dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć równowagę w pędzącym świecie
– dla tych, którzy chcą zacząć widzieć świat czystą świadomością i sercem
– dla wszystkich, którzy potrzebują wyciszenia i rozluźnienia
– dla tych którzy chcą nauczyć się jak opanować stres i trudne emocje
– dla tych, którzy zaczynają przygodę z jogą i tych, którzy już praktykują

CO BĘDZIEMY ROBIĆ 
– ćwiczyć asany jogi
-rozwijać świadomość własnego ciała (skanowanie ciała)
-praktykować głęboką relaksację
-nauczymy się medytować – trenować umysł
-pracować z trudnymi emocjami
-pracować z oddechem – proste techniki oddechowe
-ćwiczyć uważność oddechu, odnajdować punkty skupienia uwagi
-ćwiczyć elementy jogi twarzy

KORZYŚCI Z PRAKTYKOWANIA JOGI I MINDFULNESSU

uzyskanie równowagi miedzy ciałem, umysłem a emocjami
uspokojenie umysłu, uwolnienie od destrukcyjnych schematów myślowych
długotrwałe zmiany w nastroju, wzrost poziomu szczęścia i samopoczucia
obniżenie intensywności lęku i depresji
poprawa pamięci, koncentracji oraz wytrzymałości umysłowej i fizycznej
wzrost kreatywności
obniżenie kluczowych wskaźników chronicznego stresu łącznie z nadciśnieniem
poprawa układu odpornościowego

UWAGA!!!
Dodatkowo: MASAŻ LOMI LOMI NUI – bardzo odprężający, idealny po dużym stresie i wysiłku fizycznym. Ten niezwykły masaż wspaniale regeneruje ciało, relaksuje umysł i karmi ducha. A głęboki relaks wspomaga rozluźnienie mięśni, powięzi i stawów, pobudza układ krążenia, oczyszcza toksyny. 1,5-godzinny masaż kosztuje 200 zł (więcej o samym masażu i jego wykonawczyni na końcu tej informacji, a także:
Irena Dębska / Masaż Lomi Lomi Nui & Kahi Loa
Irena Dębska / Cosmic tide

KIEDY
Weekend 3-4 marca 2018r. Rozpoczynamy w sobotę o 9.00 rano, kończymy w niedzielę ok. 15.00

GDZIE
Dwór Zygmunty, 58 km od Piaseczna w stronę Kazimierza Dolnego, w pokojach 2-osobowych z łazienką (za dopłatą możliwość pokoju jednoosobowego). Dwór Zygmunty jest laureatem I miejsca w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w woj. mazowieckim w 2016 roku, gospodarze sami pieką chleb na zakwasie, przygotowują sery, gotują z ekologicznych produktów.

OPŁATY
1) warsztaty: 300,- zł – cena promocyjna przy wpłacie pełnej kwoty do 19 lutego 2018, po tym terminie 350,- zł; KONTO: JOGA BIAŁA – Ewa Biała; 29 1050 1025 1000 0022 5529 3702,
tytułem: SOS na stres + nazwisko uczestnika (liczba uczestników jest ograniczona)
2) zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym cena od osoby 60,- zł. Wyżywienie: śniadanie 20,-zł, obiad 30,-zł kolacja 20,-zł
DWÓR ZYGMUNTY.

PROWADZĄCE
EWA BIAŁA, tel. 501-140-520, nauczycielka jogi metodą Iyengara. Od 8 lat prowadzi w miesięczniku „Wróżka” autorski dział o ćwiczeniach jogi, autorka „YOGI” – wydań specjalnych tego miesięcznika, aktorka i dziennikarka.
EWA MARYAŃSKA, tel. 601-810-697, psycholożka (UW), psychodietetyczka (Uniwersytet SWPS), konsultantka ajurwedy (Instytut JIVA w Indiach), ukończyła kurs praktyki formalnej Mindfulness (Polski Instytut Mindfulness).
IRENA DĘBSKA, masażystka Lomi Lomi i masaży ajurwedyjskich, pedagog z holistycznym podejściem do człowieka, przekonana o tym, że w dotyku i jego energii drzemie wielka wartość. Wie, że praca z ciałem wpływa mocno na nasze dobre samopoczucie. Ukończyła kurs Kino Mana I, II i III, kurs masażu Dotyk Motyla, PeLoHa, WorkSite, kurs Polarity, Theta Healing.

CO TO JEST MASAŻ LOMI LOMI NUI
Masaż Lomi Lomi Nui zwany świątynnym to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni – starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Oddziałuje bardzo głęboko zarówno na samopoczucie fizyczne, jak i stan psychiczny człowieka. Rozpuszcza napięcia w ciele, odblokowuje stłumione emocje, przywraca równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Przede wszystkim pobudza uzdrawiające siły organizmu, aby w naturalny sposób mógł wrócić do stanu równowagi i zdrowia. Działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza komórki z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny i nerwowy.
Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co wyróżnia się wyjątkową harmonią i pięknem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
6 lat temu

Droga Ewo B., Irenko i Ewo M:)
Ślicznie dziękuję jeszcze raz, tym razem z tego miejsca za owocny weekend, za chwile refleksji, skupienia na sobie, na swoim ciele i duchu, za Wasze wsparcie, cenne wskazówki jak nie biec przez życie tylko uważnie je obserwować i żyć w chwili, która jest właśnie teraz i nie odpierać tego co do nas przychodzi tylko akceptować to co jest.
To moje drugie spotkanie w SOS na stres i na pewno nie ostatnie. Czekam z niecierpliwością na kolejne spotkania, może tym razem już uda się poćwiczyć w plenerze.
Ściskam i pozdrawiam!
Aneta U.