Kurs JOGA OD PODSTAW w Józefosławiu – nowa, X edycja

Po pandemicznych doświadczeniach ostatnich miesięcy warto się wzmocnić i wyciszyć. JOGA BIAŁA zaprasza na kurs jogi dla początkujących!

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczeń z jogą, a chcesz wiedzieć, czy jest to coś dla Ciebie – zapisz się. Przyjdź również, jeśli do tej pory Twój kontakt z jogą był sporadyczny: na sali fitness czy poprzez ćwiczenia w internecie.
Kurs w ciągu dwóch miesięcy w uporządkowany i systematyczny sposób wprowadza podstawowe pozycje jogi i wyjaśnia ich znaczenie. Poznajemy możliwości własnego ciała, których często nie byliśmy świadomi.

Uczymy się łagodnie i naturalnie przekraczać ograniczenia naszego ciała, rozciągając spięte mięśnie, rozluźniając kręgosłup, ćwicząc zastałe stawy, wzmacniając cały organizm. Taka uważna praca z ciałem nie tylko je odpręża, ale również uspokaja nerwy, wycisza umysł, relaksuje. Przywraca życiu tak potrzebną harmonię.

Terminy zajęć

Kurs Joga od podstaw będzie się odbywał w nowo otwartej obszernej sali Klubu Kultury przy ul. Julianowskiej 67A w Józefosławiu. Kurs trwa osiem tygodni, zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 18:15, a kończą o 19:30.
Rozpoczynamy już w poniedziałek 14 września.

Zapisy

Na kurs obowiązują zapisy. W celu zapisania się na kurs prosimy o przesłanie na adres mailowy kontakt@jogabiala.pl zgłoszenia (imię, nazwisko, ew. numer kontaktowy) oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł na konto: 29 1050 1025 1000 0022 5529 3702 (patrz regulamin JOGA BIAŁA).

Posiadacze kart Benefit Multisport Plus, OK. System, Sodexo oraz Fitprofit mogą zapisać się na kurs wpłacając 100 zł zwrotnej kaucji. O inne karty i aplikacje (Gymsteer, Myfitweb) proszę pytać mailowo lub telefonicznie. Kaucja zwracana jest po uczestnictwie w minimum 14 na 16 zajęć – po uprzednim okazaniu karnetu potwierdzającego obecności.

Kaucja zwracana jest na przedostatnich i ostatnich zajęciach kursu.
Nieobecności można odrabiać na innych zajęciach JOGA BIAŁA – jeżeli liczba osób w grupie na to pozwala – wyłącznie do końca jego trwania.

Opłata za cały dwumiesięczny kurs (16 lekcji) 360 zł.
Liczba miejsc ograniczona.

UWAGA! Miejsce na kursie jest rezerwowane w momencie odnotowania wpłaty zaliczki lub kaucji.

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KURSU

• zapewniamy sprzęt niezbędny do ćwiczeń, również maty do jogi, ale ze względu na pandemię warto kupić sobie własną matę do jogi – może być tania – w sklepach sportowych i w internecie jest ich duży wybór, byle była przeznaczona do jogi (nie karimata)
• jogę ćwiczymy boso, w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju
• osoby z kłopotami zdrowotnymi prosimy o konsultację z nauczycielem przed zajęciami
• na pierwsze zajęcia prosimy o przyjście 30 minut przed ich rozpoczęciem, celem dopełnienia formalności
• dokumentem uprawniającym do wejścia na salę, gdzie odbywają się zajęcia, jest ważny karnet kursowy, a dla posiadaczy kart Benefit Multisport Plus oraz Fitprofit – również odpowiednia karta programu partnerskiego oraz dowód tożsamości ze zdjęciem
• zapis na kurs jest równoznaczny z akceptacją regulaminu JOGA BIAŁA

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
4 lat temu

Proszę potwierdzić, czy jest miejsce na Jogę od podstaw III edycja, to wpłacę zaliczkę

Ewa+Biała
Ewa+Biała
4 lat temu
Reply to  Joanna

Pani Joanno,
Przepraszam, nie zauważyłam Pani zapytania, dlatego dopiero odpowiadam – niestety miejsca się skończyły już 17 marca, więc nie zmieniłoby to sytuacji, gdybym wcześniej przeczytała Pani list. Zapraszam na następne edycje kursu Joga od podstaw – pierwsza z nich rozpocznie się 10 września.
Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Milena
Milena
3 lat temu

Witam czy jest szansa na kurs joga od podstaw w Piasecznie?

Dorota
Dorota
3 lat temu

Dzień dobry, kiedy rozpoczyna się kolejna edycja kursu?

Ewa Biała
Admin
2 lat temu
Reply to  Dorota

Pani Doroto, najbliższy kurs Joga od podstaw rozpoczyna się 9 września o 18 w centrum Józefosławia. Wszystkie informacje o kursie zostały właśnie zaktualizowane.

Aneta
Aneta
3 lat temu

Witam, chciałbym się dowiedzieć, ile razy w tygodniu i w jakie dni odbywają się zajęcia jogi (joga od podstaw).

Ewa Biała
Admin
2 lat temu
Reply to  Aneta

Pani Aneto, kurs Joga od podstaw to zajęcia dwa razy w tygodniu, w pon i śr o 18 w samym centrum Józefosławia, na skrzyżowaniu Cyraneczki i Julianowskiej.

Alicja
Alicja
2 lat temu

Dzień dobry, kiedy zaczynają się zapisy na następną edycję?:)