Kurs JOGA OD PODSTAW w Józefosławiu – XV edycja

Po pandemicznych doświadczeniach ostatnich miesięcy warto się wzmocnić i wyciszyć. JOGA BIAŁA zaprasza na kurs jogi dla początkujących!

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczeń z jogą, a chcesz wiedzieć, czy jest to coś dla Ciebie – zapisz się. Przyjdź również, jeśli do tej pory Twój kontakt z jogą był sporadyczny: na sali fitness czy poprzez ćwiczenia w internecie.
Kurs w ciągu dwóch miesięcy w uporządkowany i systematyczny sposób wprowadza podstawowe pozycje jogi i wyjaśnia ich znaczenie. Poznajemy możliwości własnego ciała, których często nie byliśmy świadomi.

Uczymy się łagodnie i naturalnie przekraczać ograniczenia naszego ciała, rozciągając spięte mięśnie, rozluźniając kręgosłup, ćwicząc zastałe stawy, wzmacniając cały organizm. Taka uważna praca z ciałem nie tylko je odpręża, ale również uspokaja nerwy, wycisza umysł, relaksuje. Przywraca życiu tak potrzebną harmonię.

Terminy zajęć

Kurs Joga od podstaw będzie się odbywał w nowej, obszernej sali Klubu Kultury przy ul. Julianowskiej 67A w Józefosławiu. Kurs trwa osiem tygodni, zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 18:15, a kończą o 19:30.
Rozpoczynamy już w poniedziałek 12 września.

Zapisy

Na kurs obowiązują zapisy. W celu zapisania się na kurs prosimy o przesłanie na adres mailowy kontakt@jogabiala.pl zgłoszenia (imię, nazwisko, ew. numer kontaktowy) oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł na konto: 29 1050 1025 1000 0022 5529 3702 (patrz regulamin JOGA BIAŁA).

Posiadacze kart Benefit Multisport Plus, Medicover Sport, PZU Sport oraz FitProfit zapisują się, wpłacając 100 zł kaucji. Kaucja jest zwracana po uczestnictwie w minimum 14 z 16 zajęć – po uprzednim okazaniu karnetu potwierdzającego obecności.

Kaucja zwracana jest na przedostatnich i ostatnich zajęciach kursu.
Nieobecności można odrabiać na innych zajęciach JOGA BIAŁA – jeżeli liczba osób w grupie na to pozwala – wyłącznie do końca jego trwania.

Opłata za cały dwumiesięczny kurs (16 lekcji) 430 zł.
Liczba miejsc ograniczona.

UWAGA! Miejsce na kursie jest rezerwowane w momencie odnotowania wpłaty zaliczki lub kaucji.

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KURSU

• zapewniamy sprzęt niezbędny do ćwiczeń, również maty do jogi, ale ze względu na pandemię warto kupić sobie własną matę do jogi – może być tania – w sklepach sportowych i w internecie jest ich duży wybór, byle była przeznaczona do jogi (nie karimata)
• jogę ćwiczymy boso, w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju
• osoby z kłopotami zdrowotnymi prosimy o konsultację z nauczycielem przed zajęciami
• na pierwsze zajęcia prosimy o przyjście 30 minut przed ich rozpoczęciem, celem dopełnienia formalności
• dokumentem uprawniającym do wejścia na salę, gdzie odbywają się zajęcia, jest ważny karnet kursowy, a dla posiadaczy kart Benefit Multisport Plus oraz Fitprofit – również odpowiednia karta programu partnerskiego oraz dowód tożsamości ze zdjęciem
• zapis na kurs jest równoznaczny z akceptacją regulaminu JOGA BIAŁA

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
6 lat temu

Proszę potwierdzić, czy jest miejsce na Jogę od podstaw III edycja, to wpłacę zaliczkę

Ewa+Biała
Ewa+Biała
6 lat temu
Reply to  Joanna

Pani Joanno,
Przepraszam, nie zauważyłam Pani zapytania, dlatego dopiero odpowiadam – niestety miejsca się skończyły już 17 marca, więc nie zmieniłoby to sytuacji, gdybym wcześniej przeczytała Pani list. Zapraszam na następne edycje kursu Joga od podstaw – pierwsza z nich rozpocznie się 10 września.
Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Milena
Milena
5 lat temu

Witam czy jest szansa na kurs joga od podstaw w Piasecznie?

Dorota
Dorota
5 lat temu

Dzień dobry, kiedy rozpoczyna się kolejna edycja kursu?

Ewa Biała
Admin
4 lat temu
Reply to  Dorota

Pani Doroto, najbliższy kurs Joga od podstaw rozpoczyna się 9 września o 18 w centrum Józefosławia. Wszystkie informacje o kursie zostały właśnie zaktualizowane.

Aneta
Aneta
5 lat temu

Witam, chciałbym się dowiedzieć, ile razy w tygodniu i w jakie dni odbywają się zajęcia jogi (joga od podstaw).

Ewa Biała
Admin
4 lat temu
Reply to  Aneta

Pani Aneto, kurs Joga od podstaw to zajęcia dwa razy w tygodniu, w pon i śr o 18 w samym centrum Józefosławia, na skrzyżowaniu Cyraneczki i Julianowskiej.

Alicja
Alicja
4 lat temu

Dzień dobry, kiedy zaczynają się zapisy na następną edycję?:)