Kurs JOGA OD PODSTAW – edycja II

JOGA OD PODSTAW – KURS

Początek roku t dobry moment, aby dokonać zdrowych zmian w trybie życia, takich jak aktywność fizyczna, redukcja codziennego stresu.

Może w tym pomóc nasz kurs JOGA OD PODSTAW.

Opis kursu

W lutym startuje w Józefosławiu II edycja kursu jogi dla początkujących.  Jeżeli nie masz jeszcze żadnych doświadczeń z jogą, a chcesz wiedzieć, czy jest to coś dla Ciebie – zapisz się. Przyjdź również, jeśli do tej pory Twoja praktyka jogi była chaotyczna – taka od przypadku do przypadku.

Kurs w ciągu dwóch miesięcy w uporządkowany i systematyczny sposób wprowadza podstawowe pozycje jogi i wyjaśnia ich znaczenie. Poznamy możliwości własnego ciała, których często nie byliśmy świadomi.

Nauczymy się łagodnie i naturalnie przekraczać jego ograniczenia, rozciągając spięte mięśnie, rozluźniając kręgosłup, ćwicząc zastałe stawy, wzmacniając cały organizm. Taka uważna praca z ciałem nie tylko je odpręża, ale również uspokaja nerwy, wycisza umysł, relaksuje. Przywraca życiu tak potrzebną harmonię.

Termin zajęć

Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy 18.00-19.20 w Klubie Kultury w Józefosławiu przy ul. Uroczej 14.

Kurs startuje 12.02.2018

Zapisy

Na kurs obowiązują zapisy. W celu zapisania się na kurs prosimy o przesłanie na adres mailowy ewa.biala@gazeta.pl zgłoszenia (imię, nazwisko, ew. numer kontaktowy) oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł.

Posiadacze kart Benefit Multisport Plus, OK. System, Sodexo oraz Fitprofit mogą zapisać się na kurs wpłacając 100 zł zwrotnej kaucji. Kaucja zwracana jest po uczestnictwie w minimum 14 na 16 zajęć – po uprzednim okazaniu karnetu potwierdzającego obecności.

Kaucja zwracana jest na przedostatnich i ostatnich zajęciach kursu.

Nieobecności można odrabiać na innych zajęciach JOGA BIAŁA – jeżeli liczba osób na grupie na to pozwala – wyłącznie do końca jego trwania.

Opłata za cały dwumiesięczny kurs (16 lekcji) 290 zł

Liczba miejsc ograniczona.

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KURSU

• zapewniamy maty do jogi oraz sprzęt niezbędny do ćwiczeń (po kilku zajęciach warto kupić sobie własną matę do jogi)
• jogę ćwiczymy boso, w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju
• osoby z kłopotami zdrowotnymi prosimy o konsultację z nauczycielem przed zajęciami
• na pierwsze zajęcia prosimy o przyjście 30 minut przed ich rozpoczęciem, celem dopełnienia formalności
• dokumentem uprawniającym do wejścia na salę, gdzie odbywają się zajęcia, jest ważny karnet kursowy, a dla posiadaczy kart Benefit Multisport Plus oraz Fitprofit – odpowiednia karta programu partnerskiego oraz dowód tożsamości ze zdjęciem
• zapis na kurs jest równoznaczny z akceptacją regulaminu JOGA BIAŁA

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments