Relacja z jesiennych warsztatów SOS na stres

Jesienne warsztaty Sos na stres na sali Nad Drzewami w Coniewie były inne niż poprzednie. Inne, bo jesienne, bo przez lato gospodarze oddali do użytku piękny taras,  na którym – mimo tego, że temperatura odbiegała od tej z czerwca – dało się ćwiczyć Surya Namaskar, czyli Powitania Słońca.

 

 

 

Powitaniami wywołaliśmy to słońce zza chmur i już nieco później można było z tarasu podziwiać oświetloną nim pradolinę Wisły wraz z rąbkiem samej Wisły w głębi. Widzicie?

 

 

 

 

Do sali do ćwiczeń przylega nowe zaplecze kuchenne, w którym przygotowałyśmy poczęstunek  – tu widać tylko jabłka z sadu naszej gospodyni i pasty (pyszne, uczestnicy się nimi zajadali) Ewy M. i Ireny, ale była też wspaniała zupa dyniowa przygotowana przez Ewę – gospodynię.

 

 

 

 

 

 

Niektórzy z uczestników (tak, tak, na warsztatach było również dwóch panów) chcieli ćwiczyć i rozciągać się, inni woleli się wyciszać w czasie medytacji uważności prowadzonej przez Ewę Maryańsk,ą jeszcze inni przyjechali głównie dla głębokiego relaksu.

 

 

 

Były też osoby, którym chyba najbardziej zależało na cudownym dotyku masażu Lomi Lomi wykonywanym, jak zwykle, przez Irenę. Głosy, które do nas dotarły, świadczą, że warsztaty spełniły oczekiwania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments