GRAFIK

 

 

 

Mleczna Droga 16 – zajęcia indywidualne, możliwa organizacja sesji jogi dla jednej lub kilku osób (do 5-6 osób), konieczne zgłoszenie telefoniczne
mleczna droga 16

 

Wszędzie honoruję karty Benefit System, OK System, Sodexo i FitProfit.
Można się również umówić ze mną na zajęcia indywidualne u Państwa w domu.

Wszystkie zajęcia wieczorne trwają po półtorej godziny – to optymalny czas na jogę – i zawierają: krótkie wyciszenie, w czasie którego skupiamy się na oddechu, rozgrzewkę, asany i 10-minutowy relaks. Każda z części zajęć jest równie ważna.

OPŁATY

Karnet na 10 wejść ważny przez 3 miesiące od daty wystawienia – 250 zł, ważny we wszystkich trzech miejscach
Zajęcia pojedyncze – 30 zł
Karnet miesięczny – 4 wejścia 110 zł.
Opłata za zajęcia indywidualne w Józefosławiu na Mlecznej Drodze – 150 zł (niezależnie od liczby uczestników)
Zajęcia indywidualne w Państwa domu – 200 zł

14 thoughts on “GRAFIK”

 1. Katarzyna Samsonowska

  Dzień dobry,
  czy jest możliwość uczestniczenia w marcowych, środowych zajęciach jogi?

  1. Jeżeli uda się zorganizować min. trzyosobową grupę w terminie: poniedziałek lub środa, godzina 12:00 lub 13:00 ew. wtorek o 10:00 – zorganizujemy zajęcia w Józefosławiu 🙂

     1. To powoli tworzy się nam grupa:). Termin, środa godzina 12:00. Jeżeli zbierze się więcej chętnych – zajęcia odbędą się w Klubie Kultury. Jeśli grupa będzie mała – zapraszam na Mlecznej Drogi 16. Będę wdzięczna za potwierdzenie udziału :). Pozdrawiam!

   1. Dzień dobry, chodzi Pani o zajęcia Baby Joga? W Józefosławiu odbywają się w środy o godzinie 12. Zapraszam!

 2. To powoli tworzy się nam grupa:). Termin, środa godzina 12:00. Jeżeli zbierze się więcej chętnych – zajęcia odbędą się w Klubie Kultury. Jeśli grupa będzie mała – zapraszam na Mlecznej Drogi 16. Będę wdzięczna za potwierdzenie udziału :). Pozdrawiam!

 3. To powoli tworzy się nam grupa:). Termin, środa godzina 12:00. Jeżeli zbierze się więcej chętnych – zajęcia odbędą się w Klubie Kultury. Jeśli grupa będzie mała – zapraszam na Mlecznej Drogi 16. Będę wdzięczna za potwierdzenie udziału :). Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.