Kurs JOGA OD PODSTAW – VI edycja

Kurs Joga od podstaw wzbudza w Józefosławiu olbrzymie zainteresowanie. Dlatego będziemy go powtarzać mniej więcej co dwa miesiące, oczywiście wyłączając wakacje. Najbliższa, szósta już edycja, rozpoczyna się 04 marca.

Jeżeli nie masz jeszcze żadnych doświadczeń z jogą, a chcesz wiedzieć, czy jest to coś dla Ciebie – zapisz się. Przyjdź również, jeśli do tej pory Twoja praktyka jogi była chaotyczna – taka od przypadku do przypadku.
Kurs w ciągu dwóch miesięcy w uporządkowany i systematyczny sposób wprowadza podstawowe pozycje jogi i wyjaśnia ich znaczenie. Poznajemy możliwości własnego ciała, których często nie byliśmy świadomi.

Uczymy się łagodnie i naturalnie przekraczać jego ograniczenia, rozciągając spięte mięśnie, rozluźniając kręgosłup, ćwicząc zastałe stawy, wzmacniając cały organizm. Taka uważna praca z ciałem nie tylko je odpręża, ale również uspokaja nerwy, wycisza umysł, relaksuje. Przywraca życiu tak potrzebną harmonię.

Termin zajęć

Do tej pory zajęcia odbywały się w Klubie Kultury na ul. Cyraneczki. Klub został właśnie przeniesiony do nowego lokum, lecz do jesieni nie ma tam dużej sali na jogę. Dlatego tym razem kurs Joga od Podstaw będzie się odbywał w wygodnej sali z lustrami na ul. Orzeszkowej w Piasecznie. Dojazd z Józefosławia bardzo prosty i bez piaseczyńskich korków. Zajęcia rozpoczynają się o 18:15 i trwają 1h 15. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy.

Zapisy

Na kurs obowiązują zapisy. W celu zapisania się na kurs prosimy o przesłanie na adres mailowy ewa.biala@gazeta.pl zgłoszenia (imię, nazwisko, ew. numer kontaktowy) oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł na konto: 29 1050 1025 1000 0022 5529 3702 (patrz regulamin JOGA BIAŁA).

Posiadacze kart Benefit Multisport Plus, OK. System, Sodexo oraz Fitprofit mogą zapisać się na kurs wpłacając 100 zł zwrotnej kaucji. Kaucja zwracana jest po uczestnictwie w minimum 14 na 16 zajęć – po uprzednim okazaniu karnetu potwierdzającego obecności.

Kaucja zwracana jest na przedostatnich i ostatnich zajęciach kursu.
Nieobecności można odrabiać na innych zajęciach JOGA BIAŁA – jeżeli liczba osób w grupie na to pozwala – wyłącznie do końca jego trwania.

Opłata za cały dwumiesięczny kurs (16 lekcji) 290 zł.
Liczba miejsc ograniczona.

UWAGA! Miejsce na kursie jest rezerwowane w momencie odnotowania wpłaty zaliczki lub kaucji.

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KURSU

• zapewniamy maty do jogi oraz sprzęt niezbędny do ćwiczeń (po kilku zajęciach warto kupić sobie własną matę do jogi)
• jogę ćwiczymy boso, w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju
• osoby z kłopotami zdrowotnymi prosimy o konsultację z nauczycielem przed zajęciami
• na pierwsze zajęcia prosimy o przyjście 30 minut przed ich rozpoczęciem, celem dopełnienia formalności
• dokumentem uprawniającym do wejścia na salę, gdzie odbywają się zajęcia, jest ważny karnet kursowy, a dla posiadaczy kart Benefit Multisport Plus oraz Fitprofit – również odpowiednia karta programu partnerskiego oraz dowód tożsamości ze zdjęciem
• zapis na kurs jest równoznaczny z akceptacją regulaminu JOGA BIAŁA

 

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Kurs JOGA OD PODSTAW – VI edycja"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Joanna
Gość

Proszę potwierdzić, czy jest miejsce na Jogę od podstaw III edycja, to wpłacę zaliczkę

Ewa+Biała
Gość

Pani Joanno,
Przepraszam, nie zauważyłam Pani zapytania, dlatego dopiero odpowiadam – niestety miejsca się skończyły już 17 marca, więc nie zmieniłoby to sytuacji, gdybym wcześniej przeczytała Pani list. Zapraszam na następne edycje kursu Joga od podstaw – pierwsza z nich rozpocznie się 10 września.
Jeszcze raz bardzo przepraszam.